Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Woroniec

Woroniec, lubelskie

  • 112 761 zł
  • 1 139 m²
  • 99 zł/m²

Zdjęcie

Andrzej Welik

Skontaktuj się

Działka budowlana Woroniec

Woroniec, lubelskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

112 761 zł

1 139 m²

99 zł/m²

Działka budowlana Woroniec

Zaktualizowane: 14 maja 2026

112 761 zł 1 139 m² 99 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 112 761 zł (99 zł/m²)
  • Działka: budowlana, 1 139 m²
  •   kształt: prostokąt; szerokość: 30m; teren płaski, pusta
  •   działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Malownicza działka o powierzchni ok. 1139 m 2 położona w Worońcu. Doskonała, aby zbudować na niej dom jednorodzinny - spokojna, zielona okolica i dogodny dojazd do Białej Podlaskiej lub Międzyrzeca Podlaskiego.

Parametry:

powierzchnia - ok. 1139 m2,
wymiary - ok. 30 x 38 m.

Dlaczego warto?

Dobrze skomunikowana - 15 minut do Białej Podlaskiej i 15 minut do Międzyrzeca Podlaskiego. (...)

Agent

Andrzej Welik

570 967...

570 967 977

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Andrzej Welik

570 967...

570 967 977

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości